Opis inwestycji

Osiedle Klonowy Park – Jesteś u siebie
Janów Lubelski, ul. Sowiakowskiego

Osiedle Klonowy Park to zespół trzech budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicy Sowiakowskiego w Janowie Lubelskim. Niska zabudowa oraz spokojna okolica, z przewagą domów jednorodzinnych, nadają osiedlu kameralny charakter. Dodatkowo, mała liczba mieszkań sprawia, że Klonowy Park, to przytulne miejsce, w którym warto zamieszkać.

Charakterystyka budynków:

Budynek „A” – 3 klatki, 21 mieszkań, 18 boksów garażowych    /etap zrealizowany/
Budynek „B” – 4 klatki, 24 mieszkania, 18 boksów garażowych   /etap zrealizowany; w sprzedaży/
Budynek „C” – 3 klatki, 21 mieszkań, 13 boksów garażowych

Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania w metrażach od 54m² do 76m2 wyposażone w balkony lub loggie. Dodatkowo, do mieszkań przynależeć będą komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Zielone zacisze

Nazwa Osiedle Klonowy Park doskonale oddaje charakter tej inwestycji. Przemyślana koncepcja zagospodarowania terenu uwzględniająca dużą ilość roślinności oraz elementy małej architektury, takiej jak ławki, czy stojaki na rowery sprawiają, że mimo miejskiego charakteru zabudowy, osiedle staje się zielonym zaciszem, w którym można odpocząć od zgiełku i hałasu. Klimatyczne alejki między budynkami w otoczeniu klonów i żywopłotów, będą idealnym miejscem na popołudniowy spacer. Z kolei bezpieczny i kolorowy plac zabaw z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym mieszkańcom.

Estetyka i funkcjonalność

Elewacja budynków w pełni harmonizuje z roślinnością, która wypełnia całe osiedle. Jasna kolorystyka, wzbogacona o zielone balkony i brązowe bramy garażowe doskonale podkreśla prostotę i elegancję osiedla. To wszystko tworzy miejsce, do którego będziesz chciał wracać z przyjemnością.

Dogodna lokalizacja

Osiedle Klonowy Park położone jest w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu inwestycji znajduje się szpital, apteka, przystanek autobusowy, przedszkole oraz sklepy spożywcze. Spokojna okolica oraz dogodne usytuowanie sprawiają, że to miejsce przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, jak również osobom, które cenią ciszę i spokój.

+48 721 250 105
info@wikana.pl
facebook
formularz kontaktowy
lokalizacja